czwartek, 25 września 2014

biała kuchnia "Cougar Town" i "Lepiej późno niż póżniej"


Wkrótce czeka mnie urządzanie kuchni, więc moje myśli krążą wokół tego tematu. Zdecydowanie wyrywają białe szafki. Jeśli chodzi o blaty to szukam inspiracji. Bardzo podoba mi się kuchnia Jules, głównej bohaterki serialu Cougar Town. Serial ten oglądam chyba tylko ze względu na piękne wnętrza. Czarny granitowy blat. hmm. wygląda pięknie, ale zastanawiam się, czy jest praktyczny. Czy nie jest tak, że trzeba stać od rana do wieczora i przecierać go szmatką ?:)A tutaj bardzo podobna kuchnia, która również zauroczyła mnie od pierwszego spojrzenia.I po krótkiej analizie stwierdzam,że jest prawie identyczna. Pochodzi z filmu "Lepiej później niż później".
W obydwóch kuchniach zastosowano białe płytki  na ściankach.
Zdjęcia znalazłam na blogu hookedonhouses.net i housemaniaczka.blogspot.com

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawa propozycja- polaczenie kolorow bialy&czarny sprawdza sie. Fajnie wyglada taka kuchnia. A co do czarnego blatu- no moze odrobine wiecej zachodu- ale warto. Mam w lazience czarny blat- w sumie nie jest trudny do utrzymania.
    Polecam takie rozwiazanie. Ten zestaw kolorystyczny- moim zdaniem daje duze mozliwosci.
    Marysia

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo. Tez myślę że takie rozwiązanie jest dobre no daje duze możliwości. Wystarczy dodac jakis akcent kolorystczny i wszystko nabiera innego charakteru

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienie pamiątki w postaci kometarza:) czytam każdy z przyjemnością