warsztaty

Witam.
Postanowiłam dodać zakłakę ze zdjęciami z warsztatów, które mam zaczyt prowadzić
7) Na kolejnych zajęciach kursantki ponownie stosowały crack jednoskładnikowy, ale tym razem preparaty nakładane były w odwrotnej kolejności, tak aby udekorować od spodu szklany talerzyk.
5) 6) Na życzenie uczestniczek warsztatów decoupage przygotowałam warsztaty haftu sutasz.
Uczestniczki poznały zasady doboru materiałów potrzebnych do wykonania biżuterii tą pracochłonną, aczkolwiek niezwykle efektowną metodą. Na pierwszych zajęciach obszywałyśmy kaboszony sznurkami sutasz, na kolenych rozbudowywałyśmy nasze dzieła o kolejne elementy, takie jak koraliki, drbnicę, czyli male koraliki Toho oraz ozdobne sznurki4)  W marcu 2013 odbyły się warsztaty filcowania dla dzieci z przedszkola. Zaangażowane w pracę rączki kręciły kulki na różne sposoby :) Później do kulek doklejaliśmy oczka. W ten sposób powstały berloczki dla chłopców i broszki dla dziewczynek.
3)  Poniżej zdjęcia z warsztatów decoupage dla Pań, na których wykonywałyśmy biżuterię.2)  Na drugich warsztatach stosowany był crack jednoskladnikowy. Dzięki niemu uzyskałyśmy efekt ładnych spękań stanowiących tło dla motywów wycinanych (wyrywanych) z serwetek.1) Pod koniec lutego odbyły się pierwsze zajęcia. Jak widać poniżej tematyka wielkanocna. Kursantki wykonały pisanki metodą decoupage.
Na zajęciach zrobiło się wiosennie podczas gdy za oknem mróz trzymał na potęgę i jeszcze długo nie miał zamiaru odpuścić, o czym wszyscy się przekonaliśmy na własnej skórze.


1 komentarz:

Bardzo dziękuję za pozostawienie pamiątki w postaci kometarza:) czytam każdy z przyjemnością