niedziela, 28 kwietnia 2013

szkatułka- maki

 W tym tygodniu koleżanka zamówiła u mnie szkatułkę dla swojej mamy. Skrzyneczka miała być w kolorze czerwonym i popielatym. Wymiary 24x19x9.  Jako motyw wybrałam maki. 

wtorek, 23 kwietnia 2013

komplet różany

Ogromne wrażenie zrobił na mnie Pan, który na kiermaszu kupił komplet składający się z korali i bransoletki oraz pudełeczko. Nie dość, że wszystko do siebie pasowało kolorystycznie, to jeszcze cały komplet idealnie zmieścił się w szkatułce. Że też sama na to nie wpadłam! 

szkatułka z lusterkiemPodczas kiermaszu, dużym zainteresowaniem cieszyła się drewniana szkatułka z lusterkiem na biżuterię. Kupiła ją przeurocza dziewczynka. Jak tylko zobaczyła skrzyneczkę, stwierdziła, że musi ją mieć i jej tata nie miał wyboru :) To ogromna przyjemność gdy ktoś kupuje coś z takim bezwzględnym przekonaniem :) Mam nadzieję, że będzie długo służyć nowej właścicielce.W środku pomalowana na taki sam kolor jak na zewnątrz.wtorek, 16 kwietnia 2013

niebieska świnka, papier macheDzisiaj chciałabym zaprezentować dzieło sześcioleniej Ninki- niezwykle zdolnej dziewczynki :) Ninka świetnie dobiera kolory. Świnka powstała na zajęciach plastycznych w przedszkolu.

Ninka była u mnie na wczorajszych warsztatach decoupage i robiąc talerz ze spekaniami z zastosowaniem cracka jednoskładnikowego połączyła kolor różowy z seledynowym. Połączenie niebanalne, dosyć odważne, ale jak się okazało, bardzo efektowne. Jeśli się zgodzi na opublikowanie zdjęcia to sami sie przekonacie. Póki co dziękuję Ninko za udostępnienie świnki. Pozdrawiam serdecznie


niedziela, 14 kwietnia 2013


Dziękuję zrecznerece.blogspot.com za wyróżnienie. To bardzo miłe i motywujące do dalszej pracy :)


Ogromnie się cieszę i z przyjemnością przekazuję dalej do:

Ardente blog.ardente.pl 
Rzekotka rzekotka.blogspot.com
Adam Matlas http://artrusticpl.blogspot.com/

Zasada przekazania wyróżniena jest jedna: nie można przekazać wyróżnienia osobie, od której się je otrzymało i należy opisać siebie w trzech zdaniach .

A więc:

Jestem bardzo rodzinna. Zawsze dążę do harmonii. Uwielbiam wiosenne przebudzenie się natury.


poniedziałek, 1 kwietnia 2013

bransoletka sutasz


Święta, święta i po świętach. A śnieg nadal nie odpuszcza...

Więc dla urozmaicenia dzisiaj będzie coś z zupełnie inne beczki, a mianowicie bransoletka zrobiona ze sznurka sutasz i koralików. Kolorystyka wciąż chłodna, ale następnym razem będzie coś cieplejszego :)